HlavníPublikujemeRychlé informace

Informace ze zdravotnictví krajů (IZK)

Informace ze zdravotnictví krajů (IZK) jsou krajskou formou Aktuálních informací a jsou určeny především pro orgány státní správy a samosprávy na území kraje, pro zdravotnická zařízení a tisk. Základní okruhy těchto Informací budou vydány za všechny kraje. Většině uživatelů jsou IZK předávány elektronicky. Na úrovni všech krajů jsou zpracovávány speciální IZK pro Krajské úřady, a to z oblasti sítě zdravotnických zařízení, ekonomiky nemocnic, mzdové situace nemocnic a využívání lůžkového fondu nemocnic a OLÚ ve čtvrtletní, pololetní popř. roční periodicitě. Tyto informace pro potřeby Krajských úřadů jsou předávány pouze elektronicky, v co nejkratší lhůtě po sběru dat a zpracování sledovaného období.

Archiv ročníků

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.